Doprava na letisko

 

 Naším hlavným cieľom pri doprave na letisko je bezpečnosť a rýchlosť, aby ste mali dostatok času na check-in. Pomoc s batožinou a doprovod k hale je samozrejmý. Vieme sa veľmi dobre orientovať na európskych letiskách a v prípade, ak budete potrebovať pomoc, radi Vám zistíme aj podrobnosti o Vašom odlete.

 

 

 

 

Preprava osôb

 

 Ak sa potrebujete dostať rýchlo a bezpečne na Vami určené miesto tak, aby ste sa nemuseli starať o parkovanie a mali viac času pre seba, nechajte to na nás. Sme dlhoroční aktívni vodiči s viac ako dvadsaťročnou praxou na vozidlách všetkých kategórií, sme spoločenskí, vzdelaní a schopní bezpečne riadiť vozidlo v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu a za každého počasia.

 

 

 

 

 

 

 Pri prílete Vás počkáme i v prípade, že Váš let bude mať meškanie. Parkujeme výhradne na limusin parking, to znamená 30 metrov chôdze príletovou halou. Nebudete potrebovať ani kabát. Po náročnom lete Vás rýchlo dopravíme na určené miesto.

 

Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú riešiť aj neobvyklé situácie tak, aby bol každý spokojný.

 

 

 

 

 Naše vozidlá sú nielen moderné, ale aj bezpečné a ich vybavenie je na najvyššej úrovni. V každom vozidle sú k dispozícii rôzne nápoje.

Máme skúsenosti so všetkými typmi klientov, od VIP osôb až po malé deti, vozíme skupinky aj jednotlivcov, športovcov a umelcov. Našou devízou je osobitný a ústretový prístup ku všetkým klientom.